Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Lekkere horror/thriller

Jamie Conklin heeft een bovennatuurlijke gave: hij ziet nog enkele dagen de geesten van doden. Van zijn moeder moet hij dat geheim houden, maar dan wordt zijn hulp ingeschakeld door een politieagente tijdens de zoektocht naar een moordenaar. Hoe is deze gave ontstaan? Wat kan Jamie er allemaal mee? En wat als een geest na enkele dagen niet meer weggaat? Dit bovennatuurlijke concept heeft Stephen King op verrassende wijze uitgewerkt.

Samenvattend is Later een boek dat heel vertellend is geschreven, voor een King vlot leest, een goed concept bevat met hele andere uitgewerkte facetten van je in eerste instantie zou verwachten. Maar heel erg horror? Dat valt wel mee. Ik vond dit weer een fijn boek van King, maar er zijn wel wat kleine puntjes van kritiek.

Mijn hele recensie lees je via: https://lisalovestoreadcom.wordpress.com/2021/04/05/recensie-later-stephen-king/

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Lisa Loves To Read

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.