Lezersrecensie
Beestachtig goed
Hij probeerde echt een goede hond te zijn. Hij hield van de man en de vrouw, maar vooral van de jongen, zijn baas. Cujo is een grote sint Bernard, hij leeft op de boerderij van de Cambers en hij vind het heerlijk om achter konijnen aan te rennen (als ze niet te snel zijn) en de klanten van de auto garage te begroeten.
Een dag, nadat hij de hele tijd achter een konijn aanrende en vast zat in een gat in de grond, voelde hij zich ineens niet zo goed. Wat gebeurt er met hem?
oooooh jeetje, wat een boek! mijn grote liefde voor King boeken en voor grote honden komt samen in 1 boek, beter kan het niet.
Ik heb heel veel verschillende meningen voorbij zien komen over dit boek, je vind het geweldig of echt absoluut niks. Ik ben heel blij dat ik bij de eerste groep hoor!
de meeste mensen die dit boek een laag aantal sterren geeft hebben het over het feit dat het boek niet helemaal over Cujo gaat en dat je zoveel leest over de Trentons en hun drama. Maar om heel eerlijk te zijn, ik vond dat juist super interessant om te lezen want (als je het boek leest weet je over welke evenementen ik het heb) door de drama die de Trentons meegemaakt hebben voor de grote scene reageren ze heel anders op de situatie als dat nooit gebeurd was. De spanning was echt duidelijk te merken tussen de Trentons en daardoor maakt zo'n beleving juist meer indruk.
Ik vind het geweldig hoe King over honden schrijft. Ik was al verliefd op Kojak uit de stand en nu komt Cujo daar ook nog eens bij. misschien komt het door het feit dat ik sowieso honden al leuk vind maar de manier hoe King erover schrijft vind ik zo mooi.
de laatste pagina's zijn prachtig. ik heb zo gehuild, en je kunt mij niet ontkennen dat Cujo een goede hond was.