Lezersrecensie

everytime we touch, I get this feeling (5 sterren)


Marijn Schepers Marijn Schepers
6 mrt 2021

Laten we even onze ogen dichtdoen en nadenken over de afgelopen 4 jaar. Ik ben in die tijd van een 15 jarig meisje naar een 19 jarig (bijna) volwassene gegaan. Ik ben van baan gewisseld en ben nu een verpleegster in een verzorgingstehuis voor mensen met zware dementie, ik heb een opleiding afgerond en ben een nieuwe begonnen en nog veel meer!

Er kan zoveel gebeuren in vier jaar tijd, maar wat als je dat niet weet? Wat als je wel leeft maar het niet meemaakt?

Dat gebeurde dus precies bij John Smith. Hij kwam in een erg auto ongeluk waardoor hij vier jaar lang in een coma gelegen heeft. Wanneer hij wakker werd kwam hij erachter dat er zoveel veranderd was. Zijn moeder had een religieuze inzinking gehad waardoor ze nu een echte geloof fanatica geworden is, zijn vriendin is met een andere man getrouwd en heeft daar zelfs een kind mee en elke keer als hij iemand aanraakt krijgt hij een gevoel, een gevoel over de toekomst. (Hij nam het liedje van Casandra wel heel letterlijk)

Ik vond het echt een geweldig boek! een van mijn favoriete Kings.

Het boek bevat geen enge of 'vieze' delen waar je veel over bloed of iets leest. Normaal vind ik dat juist passend in een boek van King maar het paranormale deel van dit boek was ook helemaal geweldig. Je leest over het positieve deel van zijn nieuwe gave waardoor hij levens kan redden maar je leest ook over het mindere deel, de reden waarom hij van de gave af wil.

Een ander pluspunt aan dit boek was het tragische held gedeelte. John moet kiezen tussen zichzelf of miljoenen andere mensen die hij niet eens kent. Hij kan niks erover zeggen want mensen geloven hem toch niet en hij wil niet weer in het nieuws als 'helderziende'. Wat moet je dan doen?

Dit boek is een vriend voor vele lezers. Het bezorgd geen nachtmerries, is niet heel dik (460 paginas, niet 1000 plus zoals HET of De Beproeving) en is geen deel van een serie. Ik denk dat dit boek ook perfect is om met King te beginnen.

Oh en begin niet over het einde van het boek. Ik heb gehuild. Heel veel.

Reacties

Meer recensies van Marijn Schepers

Boeken van dezelfde auteur