Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Grumpy sunshine

SaliReads 11 juli 2025
In Downpour maken we kennis met Ray, een rodeo ster die na een ongeluk in een rolstoel terecht komt en niemand meer dichtbij laat komen en met veel boosheid door het levengaat.
Brooke is een jonge twintiger die voor een thuiszorg organisatie werkt, ze wordt ingepland bij Ray maar dat eerste contact gaat niet soepel. Brooke is alleen en knoopt met heel veel moeite de eindjes aan elkaar. Een grumpy sunshine romance met een age gap, Ray en Brooke schelen namelijk 12 jaar.
Toen ik las waar het verhaal over ging was ik meteen enthousiast. Helaas ben ik na het lezen minder enthousiast geworden. Brooke's personage is neergezet als een stuntelige jonge vrouw die nog over lucht zou kunnen struikelen en wiens garderobe bestaat uit shorts en tanktops. De overgang van werkgever en werknemer naar geliefden was vrij plotseling, ik miste de opbouw in hun ontwikkeling naar het worden van een stel. Ineens waren er blinddoeken en touw en zelfs het woord 'Daddy' (geen fan van kan ik je zeggen).

Reageer op deze recensie

Meer recensies van SaliReads