Lezersrecensie
Spannende & verslavende psychologische thriller
Tijdens een heftige ruzie tussen Eva en haar man Peter, een ambitieuze politicus, overlijdt hun tweejarige zoontje Aron. Peter besluit de dood van hun kind te verbergen door de leugen naar buiten te brengen dat Aron is ontvoerd. Zo is de carrière van Peter gered & zal Eva niet in de gevangenis belanden voor doodslag. Zeventien jaar later, Peter is inmiddels bekend politicus en de huidige minister van Justitie, staat Aron plots voor hun neus.
Het feit dat Aron terug is is moeilijk te geloven voor Eva, aangezien ze haar zoon begraven heeft in de achtertuin. Voor Eva is de situatie erg verwarrend en begint ze steeds meer aan zichzelf en aan Peter te twijfelen. Deze twijfel ervaar je als lezer ook heel duidelijk; want wat is er die bewuste avond nou echt gebeurd? Aron was toch dood? Hoe kan het dan dat hij nu terug is, of was de ontvoering toch niet verzonnen? Is Peter wel te vertrouwen? En wie ís die jongen die plotseling voor hun neus staat en zich in hun leven mengt?
Wat er gebeurd is met de jongen en de interne strijd en zoektocht van Eva staat centraal in het boek. De auteur heeft een verslavend goed verhaal geschreven, als lezer wordt je continu heen en weer gegooid tussen verschillende scenario’s. Na elk hoofdstuk denk je te weten hoe het zit, en de volgende trekt alles weer in twijfel. Tot het einde toe blijft de situatie waarin Eva zich bevind spannend, verwarrend en benauwend. Absoluut een spannende en verslavende psychologische thriller.