Lezersrecensie

Lily, Chloé en Anna


Lena B Lena B
17 apr 2026

Gewoon een boek voor enkele uurtjes ontspanning. Niet echt waaw, voor mij ontbrak er toch wel spanning (Tja er had ook niemand gezegd dat het super spannend zou worden)
Had ik het boek gezien in een boekhandel, dan had ik het alvast niet gekocht, ook al zag de cover er leuk uit en klonk het verhaal wel leuk, maar ik heb het boek gekregen en wilde het wel een kans geven.

Ik vond de familie wel tof. Schattige Lily met haar dagboek. Chloé 'de verantwoordelijke zus (haar avonturen) en mama Anna, de lieve moeder.
Door de korte hoofdstukken, afwisselend vanuit de verschillende hoofdpersonages las het boek wel vlot.
De nevenpersonages zorgen voor extra vriendschappen en avontuur

Of de vergelijking met Melissa Da Costa's boek terecht is, weet ik niet, want dit roadtrip verhaal las ik niet

Reacties

Meer recensies van Lena B

Boeken van dezelfde auteur