Lezersrecensie
Leanne Pots- Je kent me toch
‘Je kent me toch’ van Leanne Pots is een heerlijke feelgoodroman van Nederlandse bodem en het tweede deel in de serie Weidse liefde.Tessa zorgt in haar eentje voor dochtertje Fien en een relatie staat niet op haar wensenlijst. Als ze wordt gevraagd een open dag voor de brandweer te organiseren, komt ze daar oog in oog te staan met Jurre, de jongen op wie ze vroeger verliefd was – en die haar hart brak. Jurre werkt als vrijwilliger bij de brandweer en ziet de samenwerking wel zitten. Ondertussen doet hij er alles aan om zijn vroegere fout te herstellen. Maar om Tessa’s hart te veroveren, moeten er eerst heel wat muren worden afgebroken… En daar is vergeving voor nodig.
Je kent me toch, lees je vooral vanuit het perspectief van Tessa. Heel af en toe komt er een stukje vanuit Jurre. Dit zorgt voor een fijne dynamiek in het verhaal. Leanne heeft een fijne, vlotte schrijfstijl wat ervoor zorgt dat je het zo uit hebt. Het is heerlijk beeldend geschreven en je begeeft je, op het moment van lezen, in de mooie omgeving van Twente.
Dat Tessa het niet makkelijk heeft gehad is duidelijk. Je voelt met haar mee en gunt haar alle geluk toe. De steun die ze heeft van haar familie en vriendin is mooi om te lezen en de liefde is duidelijk voelbaar.
Ondanks dat dit deel 2 is, is hij prima afzonderlijk te lezen. Zelf heb ik deel 1 (nog) niet gelezen en ik had niet het idee dat ik iets aan informatie miste. Dus hou je van feelgood? Dan is dit een perfect verhaal voor jou.