Lezersrecensie

Fantastisch slotdeel!


Booksofcriss Booksofcriss
4 mrt 2022

Nee, ik geef geen synopsis want dat zou absoluut spoilers bevatten over deel 1 en deel 2. En dat willen we natuurlijk niet.

Maar wauw, wauw, wauw!
Wat een slotdeel!
Ik heb pas 1x eerder zo'n gevoel gehad bij een slotdeel van een serie en dat was bij De Glazen Troon. En als je weet hoe fan ik ben van De Glazen Troon dan weet je dus ook meteen dat je deze serie móet lezen!

Allereerst de personages, die sluit je zo erg in je hart. De schattige Tipp, onwijs knappe Jaren, hilarische Caldon en dappere Kiva. Er worden in deel 3 nog meer personages geïntroduceerd en geloof me, die ga je ook fantastisch vinden! Alles is zo goed uitgewerkt en ze gaan echt leven, alsof het echt je vrienden zijn geworden.

Dan de schrijfstijl. Halloooo Lynette Noni, queen of plottwists en cliffhangers. Ook in deel 3 weet ze je weer op het verkeerde been te zetten en te verrassen. Onwijs goed gedaan.
Het feit dat ik dit boek gekocht heb en de volgende dag al uit had zegt denk ik wel genoeg.

Moet ik ook nog een minpunt benoemen?
Het enige minpunt dat ik kan bedenken is dat deze trilogie nu voorbij is. Verdorie, ik mis de personages en de wereld nu al en kijk nu al uit naar een reread.

Ben je nu nog steeds niet overtuigd? Dan weet ik het ook niet meer. Ren naar de winkel en koop dit boek, deze serie. Het is je geld waard, beloofd.

Reacties

Meer recensies van Booksofcriss

Boeken van dezelfde auteur