Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Slecht geschreven, helaas.

Els Lens 04 juni 2025
Een heel boeiend onderwerp.  Een jonge vrouw maakt, via Tinder, kennis met een jongeman.  Er volgen afspraakjes, uitstapjes, reizen, cadeautjes, ... tot het uitloopt op regelrechte stalking, en uiteindelijk moord.  True crime.
Spannend verhaal?  Ja, dat zou je denken, maar niet als het op zo een saaie manier wordt verteld.  Elk sms'je wordt vermeld.  Maar de gevoelens van het meisje en van de jongen, daar verneem je weinig over.  Bijna in de helft van het boek, dacht ik het op te geven. Zo saai. Maar toen werd dan eindelijk de moord gepleegd. De auteur beschrijft hoe het gebeurde. Een droog verslag: de feiten, niets dan de feiten. Het tweede deel van het boek gaat ondermeer over de rechtszaak, over Tinder en over slachtofferhulp.
Ik heb het alsnog opgegeven.  Een goed schrijver had hier een uitstekend verhaal van kunnen maken.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Els Lens

Gesponsord

Asfalt is een verhaal over twee reizen die naar één bestemming leiden. Overgeleverd aan de gratie van de onbekenden die hen een lift geven, maken vier jongeren een tocht die hun leven voorgoed zal veranderen.