Lezersrecensie

De saaie seksavonturen van een Nederlands advocaat


Inge68 Inge68
24 mrt 2019

Vorige jaar was ik op de openingsvergadering van de Gentse balie en daar kwam dit boek ter sprake: onder het pseudoniem Robin Van Rheijn zou een Nederlands advocaat vertellen over zijn seksuele uitspattingen (met cliënten, secretaresse enz.) … en het zou er hevig aan toe gaan.
Mijn nieuwsgierigheid was geprikkeld en het boek belandde op mijn nachtkastje. Daar heeft het veel te lang gelegen, want werkelijk het seksleven van Joost Lindemans (de hoofdfiguur) kon me allesbehalve boeien. Joost heeft een groot libido, dat is zeker, en de vrouwen vallen bij bosjes voor zijn charme, maar daarmee ken je ook het hele verhaal.
Ik heb me door de 240 blz. geworsteld en me geërgerd aan het slechte taalgebruik, maar vooral aan Joost Lindemans zelf. Té macho, té zelfingenomen … het had grappig kunnen zijn, maar het was vooral eentonig en slaapverwekkend en dat laatste is me bij een erotische roman nooit eerder overkomen.

Reacties

Meer recensies van Inge68

Boeken van dezelfde auteur