Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een monteur met een hart van goud

Liesbeth Jochemsen 03 augustus 2022 Auteur
Ik las dit boek voor de groep Boeken toer lezen en recenseren van boeken van onbekende auteurs, waarvoor dank.
Monteursverhalen is een bundel zeer korte verhalen over de belevenissen van een verwarmingsmonteur. Theo, de auteur van dit boek en zelf verwarmingsmonteur, beschrijft tientallen ervaringen die hij meemaakte tijdens zijn werk als monteur. Hij komt op veel verschillende plekken en maakt van alles mee. Mooie dingen, maar ook droevige. Als monteur ziet hij veel. Uit dit boekje blijkt dat zijn werk meer is dan alleen een ketel repareren.
Naast veel verhalen staat een passende afbeelding. Voor welk bedrijf Theo werkt is overduidelijk. De bedrijfsnaam wordt geregeld genoemd en het boekje is gedrukt is de bedrijfskleuren.
Persoonlijk had ik het mooier gevonden als de regels waren uitgelijnd en hier en daar staat een enter op een verkeerde plek. Daarnaast vond ik het boekje veel te dun. Ik had graag meer willen lezen. Het enthousiasme van Theo maakt dit echter meer dan goed. Ik kan alleen maar hopen dat er altijd mensen zoals hij zullen zijn.
Alle opbrengsten van dit boekje gaan naar NCFS, de Nederlandse Cystic Fibrosis Stichting.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Liesbeth Jochemsen

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.