Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Oké, maar niet bijzonder

Liefde voor lezen 13 januari 2020
De buitenstaander is het tweede boek dat ik lees van Stephen King. Het verhaal komt rustig op gang en voelde voor mij eigenlijk meer als een gewone thriller. De tweede helft van het boek voelde voor mij meer als een boek van Stephen King. Steeds meer komt naar voren dat er iets bovennatuurlijks gaande is. Maar echt vaart zit er niet in het boek, het einde vond ik weer afgeraffeld en erg simpel. Ook doet het einde mij aan It denken. Ik vond het boek oké, maar niet bijzonder.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Liefde voor lezen

Gesponsord

Een weelderige zomerse bruiloft in een luxe hotel aan zee wordt verstoord door de veertigjarige, pas gescheiden Phoebe. Voor ze het weet is ze bruiloftsgast tegen wil en dank. 'Scherp, geestig en een genot om te lezen.'

Om haar baan als video producer te redden, gaat Katie in zee met reddingszwemmer Hutch. Het enige probleem? Ze kan niet zwemmen. Wat begint als een leugentje om bestwil verandert al snel in een web van bedrog.