Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Familiedrama

omimieke 04 februari 2020
Een boek die je na het lezen toch eventjes blijft bezighouden. We kunnen nog zo vaak zeggen en/of denken dat het niet belangrijk is waar je geboren bent, uit welk nest je komt. Dit boek bewijst het tegendeel. Het is een drama wanneer iemand kinderen op de wereld zet en totaal geen verantwoordelijkheidsgevoel heeft laat staan een opvoedende taak aankan.
De vader in dit gezin heeft totaal geen besef van normen en waarden, hij leeft totaal aan de rand van de maatschappij en sleurt zijn kinderen mee in zijn wereld van niets doen en overleven. De jongste zoon neemt de taak op zich om zijn oudere broer die van bij de geboorte zwaar beperkt is te helpen en te ondersteunen, wat algauw een hopeloze taak blijkt wanneer hij voortdurend ondermijnt wordt door de vader. het is een schrijnend verhaal, zo mooi geschreven, dat je het gevoel krijgt dat jezelf tekort schiet omdat je deze mensen geen helpende hand kan bieden. Gewoonweg prachtig verwoord.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van omimieke

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.