Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Mooie zinnen, vleugje horror

De Heks van Near is het eerste boek van Schwab wat is gepubliceerd. Ze schrijft ook in het voorwoord dat ze op dat moment overal 'tussen in' zat en zoekende was.
Het zoekende is merkbaar is het boek. Het zoeken naar verdwenen kinderen, naar een manier om de Heks van Near te verslaan, naar een plek waar je je veilig en geborgen voelt en jezelf mag zijn.

Maar ook in schrijfstijl. De mooie zinnen, het vleugje horror en de sterke wereldbouw zitten zeker al in dit boek. Het sleept misschien iets te lang door, alsof het zoeken was naar wanneer het einde ingezet kon worden. Het herhaalt wat, cirkelt een paar keer terug, misschien net een keer teveel.

Dat valt dan in het bonusverhaal helemaal weg. Een ijzersterk en triest verleden van een van de personages maakt dat je extra voor dit karakter voelt.

3,5

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Telennifyreads

Gesponsord

Als François de bewusteloze, mysterieuze Elsa aantreft, besluit hij haar te verzorgen. Geleidelijk aan geven ze hun geheimen aan elkaar bloot. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.