Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

De Vlakte - Een meesterwerk !

Ans Duquesnoy 16 maart 2020
De Vlakte, een betoverend meesterwerkje.

Omdat ik nog nooit van de schrijver, Gerald Murnane, had gehoord was ik erg nieuwsgierig naar dit boek.
De reviews waren uitstekend, reden te meer het te lezen.
Het boek is al geschreven in 1982, toch vind ik het eigentijds.
De hoofdpersoon, een filmmaker, reist naar het innerlijke van Australië, hij gaat naar een rustig, enigszins ingeslapen stadje.
Daar probeert hij in contact te komen met de daar wonende landeigenaren om ze over te halen mee te werken aan zijn film.
Het boek beschrijft de eindeloze vlakte, de manier waarop de inwoners leven in en met dit landschap De Vlakte.

Ik kan u dit boekje aanraden; het is een dromerig, betoverend, meesterwerk.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Ans Duquesnoy

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.