Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Het leven van Joke; een herinnering

JolandavanE 09 april 2021
Peter Dijksterhuis schreef “Joke” 40 jaar na haar overlijden, door suïcide. Een boekje over het leven van zijn zus Joke aan de hand van herinneringen van een tennisvriendin, een zeilvriend en vrienden en vriendinnen van de basisschool en het gymnasium, maar ook door Joke geschreven brieven aan een vriendin. Tussen de herinneringen schreef Dijksterhuis “dialogen”, waarin hij met zijn zus van gedachten wisselt over onderwerpen zoals muziek, literatuur, kunst, het examenjaar en haar liefdes.
Dijksterhuis sluit af met een stukjes over preventie, professionals, ervaringsdeskundigen en een lijstje met waardevolle boeken en informatie.

Joke had een obsessie voor het getal 10. Haar sterfdag is 10 september 1980.
Op 10 september is het Wereld Suïcide Preventie dag.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van JolandavanE

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.