Meer dan 7,0 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Meester, ik heb geen tranen meer

Laurenbetweenthelines 06 december 2025
Nu ik 'Meester, ik heb geen tranen meer' uit heb, heb ik alle boeken van Jef Vermassen gelezen. Toegegeven, dit vond ik het mindere boek. Het is wat mij betreft te langdradig en Vermassen valt vaak in herhaling. Buiten dat blijft het een interessant boek dat deze keer de slachtoffers en hun leed belicht in plaats van moordenaars en psychopaten.

En dat is het 'mooie' aan dit boek. Want de slachtoffers verdwijnen na een tijdje naar de achtergrond, hoe erg dat ook mag klinken. Jef Vermassen deelt persoonlijke verhalen, verhalen van slachtoffers en leed in allerlei lagen. 'Meester, ik heb geen tranen meer' is een mooi soort eerbetoon geworden voor slachtoffers van gruwelijke misdaden en ongevallen.

Ik zal elk boek van Jef Vermassen met grote interesse blijven lezen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Laurenbetweenthelines

Gesponsord

Claire’s nieuwe leven wankelt wanneer haar verleden zich opnieuw aandient, en de zoektocht naar haar verdwenen zusje onthult een waarheid die gevaarlijker is dan elke leugen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.