Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Dit zevende deel in de serie is gewoon knettergoed

Greet Braem 28 november 2018 Hebban Team

Wow, dit is echt de beste Kepler tot nog toe! De eerste delen van de serie konden me niet bepaald bekoren en daarna ging het op en af. Als het schrijversduo de kwaliteit van Lazarus kan aanhouden, dan ben ik fan voor het leven. Het boek is verschrikkelijk spannend en dendert aan een rotvaart verder, je hebt nauwelijks een moment om op adem te komen. In een van de hoofdrollen Joona Linna zoals we hem kennen, met al zijn eigenaardigheden en bijzondere talenten. Saga Bauer is ook weer van de partij, we komen in dit boek meer te weten over haar familie. De andere personages zijn ontzettend goed neergezet, dat maak je niet zo heel vaak mee. Het verhaal zit ontzettend goed in elkaar, overgangen zijn logisch en stoppen met lezen is nauwelijks een optie. Hoe eindigt deze zevende Kepler? Juist, met een cliffhanger van jewelste!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Greet Braem

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.