Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Ken je je partner echt?

Een aantal dagen voor hun huwelijk rijden Nicci en Ethan iemand aan. Er staat veel op het spel, dus ze besluiten door te rijden. Nicci komt hier niet mee in het reine en staat continue in tweestrijd, stapt ze naar de politie om zichzelf aan te geven of bewaart ze hun geheim? Maar Ethan is beslist, naar de politie gaan kan niet.

Het verhaal komt rustig op gang en in het begin heb ik meer het idee dat ik een feelgood aan het lezen ben in plaats van een thriller. Echter dit verandert al snel en vanaf dat moment is de spanning volop aanwezig. Tijdens het lezen merkte ik dat er iets niet klopt, maar ik kon in eerste instantie nog niet mijn vinger erop leggen wat er nu niet klopte. Maar er komen steeds meer dingen aan het licht waar ik mijn vraagtekens bij zet.

Het verhaal wordt verteld vanuit Nicci en zij is een jonge vrouw die altijd klaar staat voor anderen. Ze cijfert zichzelf weg en doet de zin van haar (bijna) echtgenoot, van haar vader en haar beste vriendin, maar na het ongeluk begint ze steeds meer twijfels te krijgen en besluit ze dat het nu ook eens tijd wordt dat ze aan zichzelf denkt. Op dat moment begint ze ook steeds meer aan de mensen om haar heen te twijfelen. Is haar echtgenoot wel werkelijk zo charmant en perfect als ze denkt? En is haar vriendin er wel werkelijk voor haar of kiest zij ook liever voor zichzelf?

Halsall heeft de personages om Nicci heen goed omschreven maar laat genoeg ruimte voor wantrouwen waardoor je aan iedereen gaat twijfelen. Dit heeft ze op een goede manier gedaan, want iedere keer als ik dacht het te weten, gebeurt er weer iets waardoor alles weer anders uit zag.

Door de vlotte schrijfstijl en de korte hoofdstukken vloog ik door het verhaal en was ik sneller aan het einde dan ik verwacht had. Het is niet nagelbijtend spannend en sommige dingen worden iets te vaak herhaald, maar het was een thriller die mij steeds op het verkeerde been zette en waarbij ik steeds verder wilde lezen. Ik heb in ieder geval veel plezier beleefd aan het lezen van dit verhaal.

Dit boek ontvingen wij van LS Uitgeverij. Dit beïnvloedt onze mening niet.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Veronique van De Koukleumpjes

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

In een wrak voor de Texelse kust wordt een waardevolle trouwjurk gevonden. Het is aan archeologe Emilie om het verhaal achter de jurk te ontrafelen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Mirjam van Biemen was acht jaar oud toen haar moeder een einde aan haar leven maakte in een psychiatrische inrichting. Twintig jaar later gaat Mirjam op zoek naar antwoorden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.