Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een spannende thriller!

bookstamel 30 december 2019
Wegverspering van Terrence Laurehohn is een boek in een genre waar ik niet zoveel in lees. Namelijk een beetje thriller schi-fi achtig. Maar het boek heeft me heel erg verrast. Terrence Laurehohn heeft een prettige vertellende schrijfstijl die heel erg makkelijk weg leest. Het verhaal begint met het rare oponthoud en de vreemde dingen die gebeuren terwijl ze stil staan. Op dat moment heb je echt het idee dat het om een schi-fi verhaal gaat. Maar gaande weg kom je er achter dat het verhaal eigenlijk draait Om Richard en zijn gezin, De gevaarlijke Jake en de Mysterieuze Floyd Couldren. Het boek begint dan echt een thriller te worden en Terrence Laurehohn weet op een mooie subtiele manier de spanning op te bouwen. Het hele boek bleef ik me afvragen hoe dit nou zou gaan aflopen.

Uitgebreide recensie op mijn blog

Reageer op deze recensie

Meer recensies van bookstamel

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Matthew’s vriend wordt door een stalker bedreigd. Als er meerdere moorden worden gepleegd, lijken deze met dezelfde stalker verband te houden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.