Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Weerzinwekkend maar geweldig te gelijke tijd

bookstamel 21 december 2019
Asverze is een sterk boek met een onderwerp waar helaas nog steeds vrouwen in bepaalde landen mee te maken krijgen. De vrouw is in dit verhaal ondergeschikt aan de man. De mannen hebben de macht en overheersen en als vrouw heb je maar te luisteren. Je hebt geen rechten en word zwaar onderdrukt.

Als geƫmancipeerde vrouw zul je bij dit boek echt af en toe moeten slikken. Want de wereld waarin Asverze leeft kunnen wij ons tegenwoordig haast niet meer voorstellen. Asverze is een sterke jonge vrouw die weet wat ze wil. Zij wil zich niet door een man laten overheersen en laat dat duidelijk merken. Asverze laat zien dat ze sterk is , geleerd en een eigen wil heeft.

Het boek is op een prettige manier geschreven en leest in een vlot tempo weg. Erik weet zijn lezers mee te slepen in een wereld vol waanzin.

Een uitgebreide recensie kun je op mijn blog lezen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van bookstamel