Lezersrecensie
Avontuurlijke YA
Mijn leeservaring over "De Rode Meeuw" van M.G. Crow.
Cover: sprak mij wel aan.
Schrijfstijl: Martine heeft een aparte schrijfstijl die waarschijnlijk niet bij iedereen in de smaak valt maar ik ben er ondertussen aan gewend en dus lees ik vlot door. Aan degenen die twijfelen zou ik zeggen: probeer het eens, alles went.
Verhaal: Een piraten verhaal met flashbacks, magie, reïncarnatie en zelfs een geest die komt helpen! Wat wil je nog meer? Actie? Spanning? Vreemd? Wel, dat alles krijg je volop! Bij momenten hilarisch als de jaren 1600 de jaren 2000 clashen! Heel goed gedaan!
Op een paar schoonheidsfoutjes na, de geleerde woorden verandert worden naar gewone mensen taal, is dit boek een zalige YA. En wat betreft de schoonheidsfoutjes... als je weet dat deze auteur dyslectie heeft kan je haar alleen maar bewonderen. Ik heb genoten van
" De Rode Meeuw"
Graag meer van dat!