Lezersrecensie

Heerlijke feelgood


RBogerd RBogerd
16 mrt 2020

Samenvatting
Lucy Daumier heeft samen met Richard een kunstcafé, waarin Lucy het artistieke gedeelte en Richard het culinaire gedeelte doen. Beide zijn getrouwd met respectievelijk Gerry en Nicola.
Wanneer Lucy een motor wint, gaat ze rijlessen nemen, ook al gaat ze dan tegen de wens van haar echtgenoot in, waar ze een steeds slechtere relatie mee krijgt. De eerste les heeft ze samen met andere mannen en wordt gegeven door Ash Connor, helaas heeft ze vanaf diezelfde ochtend pech met van alles, waardoor ze niet stevig in haar schoenen staat. Gaandeweg gaat ze steeds meer plezier in het lessen krijgen, mede dankzij Ash, die toch niet zo’n bullebak blijkt als tijdens de eerst lesdag. Met het lessen krijgt ze ook steeds meer zelfvertrouwen.

Quote: ‘Ze dacht aan haar eerdere mislukkingen en hoe ze daar overheen was gekomen. Volhouden was alles.’
Net na haar eerste rijexamen lijkt het wel of de wereld om Lucy heen ineenstort, kan ze dit te boven komen?

Mijn mening
Het is erg leuk om over de rijlessen te lezen en doet me denken aan de tijd dat ik ze had. Hoewel het in dit boek er toch anders gaat dan dat ik het zelf heb gedaan. Lucy komt me over ondanks haar onaardige echtgenoot als een sterke vrouw en een doorzetter, zo lees ik het graag.

Conclusie
Dit is een verhaal over zelfvertrouwen terugkrijgen, na een bazige en dominante man die er genoegen aan ontleende om haar naar beneden te halen en haar figuur te bekritiseren. Een erg fijn geschreven boek met personages die tot leven komen, met een lach en een traan. Een romantische feelgood om op vakantie, tuin, balkon of gewoon in je woonkamer te lezen.

Reacties

Meer recensies van RBogerd

Boeken van dezelfde auteur