Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een heerlijk verhaal om bij weg te dromen.

bookstamel 30 december 2019
Het is alweer even geleden dat ik een lekkere feelgood heb gelezen. Ik keek er dan ook echt enorm naar uit om Haloverkop van Aline van Wijnen te gaan lezen. De cover riep me al dagen lang vanuit me kast door zijn felle kleuren. Toen ik het boek open sloeg en begon te lezen bouwde ik al snel een band op met Nicole en haar 2 vriendinnen. Nicole houdt net als mij enorm van boeken maar met mannen heeft ze nog niet echt geluk gehad. Inmiddels is ze alweer een aantal jaar vrijgezel en hoewel ze soms echt een maatje mist moet ze er ook niet aan denken samen te zijn met een man die alleen maar voor de tv hangt. Ze ontmoet een geheimzinnige man en dan begint het verhaal. Opzich vind ik dit echt een mooi debuut boek. De schrijfstijl is heerlijk vlot en met een vleugje humor. De hoofdpersonages zijn goed uitgewerkt maar ik had veel meer willen weten over de vriendinnen van Nicole en de zus van de mysterieuze man. Het verhaal is dus heerlijk om te lezen maar heeft nog veel meer potentie.

een uitgebreide recensie staat op mijn blog

Reageer op deze recensie

Meer recensies van bookstamel

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.