Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Helaas een terugval naar het oude genre

Gerrie van den Berg 31 december 2019
In het begin heeft Tess Gerritsen een 6 tal romantische thrillers geschreven. Deze waren van stuiverroman kwaliteit. Pas ze haar kennis als arts ging gebruiken, werden het bijzonder goede thrillers. Later gebruikte ze haar kennis met de schouwarts Maura isles. De kombinatie met rechercheur Jane Rizzoli werd het een gouden duo.

Helaas is Tess Gerritsen weer terug gevallen in haar eerste genre. Met een klein beetje toevoegingvan het paranormale. Voor een film zal het wel een mooie lokatie zijn. Als gebeurt nagenoeg op een lokatie met een prachtig uitzicht op de oceaan.

Helaas is dat niet voldoende om het boek te reden. Hopelijk dat ze de oude draad weer op pak. En volgend jaar weer met een thriller van formaat komt

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Gerrie van den Berg

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.