Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

De Onvoldoende

Jamie 09 juni 2020
De Onvoldoende is het tweede boek in de Hoe Sla Je Een Hufter Aan De Haak serie van Sara Ney. Het boek is prachtig vertaald door Olga Hoekstra.

De Onvoldoende gaat over Ezekiel 'Zeke' Daniels. Zeke is niet gewoon een hufter, hij is een echte klootzak. Door zich zo te gedragen houdt hij mensen op een afstand. Hij doet niet qan relaties, geen enkele soort. Hij doet aan one night stands en zijn vrienden mogen hem niet eens.

Violet DeLuca is zijn tegenpool in alles. Violet is lief en stil. Zelfs haar naam is een zonnestraaltje. Het licht tegenover Zeke's duisternis. Violet moet Zeke bijles geven zodat hij niet zakt en langzaam leert ze de echte Zeke kennen.

In dit boek leren we Zeke en Violet goed kennen en leef je mee met hun verhaal. Het verhaal zit vol humor, liefde en erotische momenten. Ik vond het echt een heel goed verhaal en heel grappig. Kan niet wachten om de volgende delen te lezen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Jamie

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.