Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Tof boekje om de woordenschat van je kindje uit te breiden!

Shel Wildvang 08 augustus 2020
Wat een leuk boekje! Samen met BING maak je kennis met 100 nieuwe woordjes. Het boekje bestaat uit hard karton zodat je kind er lekker zelf door kan bladeren. Elke pagina is onderverdeeld in thema's zoals; in huis, etenstijd, in de tuin, ... Bij deze thema's komen woordjes aan bod die met dit thema te maken hebben. De woordjes die aan bod komen zijn relevante woordjes waar kleine kindjes veel mee in aanraking komen.

Het boek is kleurrijk en bevat vrolijke, prachtige en duidelijke tekeningen. Ook zijn er vele flapjes aanwezig om de nieuwsgierigheid van je kleintje te prikkelen en zo ook de oog-handcoördinatie te stimuleren. Een tof boekje om de woordenschat van kinderen uit te breiden! Zelfs als je BING niet kent van de televisieserie, blijft dit toch een aantrekkelijk boek voor kleine kinderen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Shel Wildvang

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.