Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Goed boek

Aukje 15 juli 2022
Ik heb de tijdontkenner gelezen voor de leesclub van Hebban. De tijdontkenner gaat over Erik. Erik is 51 en journalist bij een krant. Hij schrijft over televisie. Erik besluit zich op een dag ziek te melden. Vanaf dat moment duik je in het leven van Erik en lees je waarom hij gekomen is tot zijn besluit.
Erik heeft een rumoerig leven achter de rug, waarin het niet altijd even makkelijk is geweest. Zijn vader, zijn huwelijk, zijn werk… het is allemaal net even anders dan anders. Een zin uit het boek dat het leven van Erik wel typeert is: Ik ben lang heel bang voor de dood geweest. Nu ben ik bang voor het leven. Op het moment dat Erik zijn burn-out dag opneemt, ga je met hem mee door zijn leven. Hoe hij zijn vrouw heeft leren kennen, zijn grote verdriet, hoe het er op zijn werk aan toegaat.
Eigenlijk is Erik een beetje een sul. Hij wil wel dingen doen en (be)leven, maar het lukt hem niet.
Ik vond het een prachtig geschreven boek, met heel veel mooi en rake zinnen, maar door de flashbacks was het voor mij niet altijd even duidelijk of we ons nu in het heden bevonden of in het verleden, vandaar mijn 3 sterren.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Aukje

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.