Meer dan 6,7 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Slowburn romantasy

Shel Wildvang 07 september 2025
Julie Johnson is zo’n auteur die niet stil kan zitten. Ze schreef haar eerste roman nog vóór ze haar diploma haalde en heeft sindsdien een indrukwekkende stapel boeken afgeleverd.

In Verleid door de storm duik je meteen in de chaos: Rhya Fleetwood, een halfling (half mens, half Fae), wordt opgejaagd en staat op het punt geëxecuteerd te worden. Maar dan verschijnt commandant Scythe. Hij is mysterieus, dreigend, en net op tijd. Rhya belandt in de ijzige Noordlanden, waar ze ontdekt dat ze een Windwever is, een van de vier uitverkorenen die de magie moeten herstellen. Terwijl haar krachten groeien, groeit ook haar verwarring: kan ze Scythe vertrouwen, of is hij haar ondergang in vermomming? En dan is er nog Soren, een raadselachtig personage dat haar wereld verder op z’n kop zet. De spanning tussen Rhya en Scythe is intens > denk enemy-to-lovers met een flinke dosis emotionele chaos.

Johnson schrijft vlot en beeldend, met hier en daar een poëtische toets die je even laat stilstaan. De dialogen zijn scherp, soms droog komisch, soms vol emotie. Rhya is geen typische heldin: ze is koppig, beschadigd, maar ook krachtig en gevoelig. Je voelt haar strijd, haar twijfels, haar groei.
Laten we het even hebben over die cover: wow. De sprayed edges geven het boek een luxe uitstraling en maken het een echte eyecatcher op je boekenplank. Perfect voor een flatlay of shelfie.
De romantische spanning tussen Rhya en Scythe is niet voor iedereen: het balanceert op het randje van problematisch, afhankelijk van hoe je het leest.

Verleid door de storm is een meeslepende romantasy met een visueel verbluffende cover, een intrigerende hoofdpersoon en een verhaal dat je meesleurt. Fans van ACOTAR en slow-burn drama’s gaan hier zeker van smullen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Shel Wildvang